image
 چرا بیمه تکمیلی ؟!؟  این مقاله در مورد این موضوع صحبت می کند که چرا بیمه تکمیلی بخریم. و فایدش برای ما چیست.

چرا بیمه تکمیلی ؟!؟

بیمه ملت؛ بیمه ای پرطرفدار

در این مطلب به طور خاص قرار است درباره بیمه تکمیلی ملت برایتان بنویسیم اما پیش از این که به مسئله مورد بحثمان ورود کنیم، بد نیست نگاهی به اعتبار و سابقه بیمه ملت بیندازیم و ببینیم اوضاع این شرکت بیمه، چطور است. آذر ماه ۸۲ بود که بیمه ملت تأسیس شد و سرمایه اولیه شرکت برای شروع، چیزی نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان بود. این در حالی است که تا سال ۹۵ این عدد به ۲۸۵ میلیارد تومان رسید. حوزه فعالیت بیمه ملت صرفاً به بیمه زندگی مربوط نمی شود بلکه بیمه های غیرزندگی و به طورکلی همه رشته های بیمه ای را ارائه می کند و بیش ترین هدفش ارائه خدماتی باکیفیت به مشتریان است. برگردیم به موضوع مطلبمان و بگوییم ۱۳% فروش اصلی این شرکت به فروش بیمه تکمیلی اختصاص دارد. داشتن ۸ شعبه و ۱۸۰۰ نمایندگی فعال دلیل دیگری است برای این که این شرکت خصوصی در حوزه بیمه به خوبی شناخته شود. از مهم ترین مزیت های این شرکت می توان به ارائه بیمه تکمیلی ملت به صورت گروهی و خانوادگی اشاره کرد. حالا در ادامه بیشتر برایتان خواهیم گفت.

بیمه تکمیلی ملت با چه جاهایی قرارداد دارد؟

خودتان بهتر میدانید اگر برای درمان یا هر مسئله دیگری که مرتبط با سلامتتان باشد سراغ مراکز درمانی ای بروید که با بیمه تکمیلی تان قرارداد داشته باشند، چقدر همه چیز برایتان آسان تر خواهد بود. از چه نظر؟ از نظر وقتی که قرار است صرف شود. کارکنان سازمان شما اگر سراغ مراکز غیر طرف قرارداد بروند، مجبور می شوند یک روز مرخصی کاری بگیرند بروند، شعب پرداخت خسارت بیمه ملت و از آنجا پیگیر دریافتی هایشان باشند. اما اگر مراکز طرف قرارداد زیادی وجود داشته باشد که بشود سراغ آن ها رفت، دیگر مشکلات حل می شود چرا که کارمند شما یک بار لازم است مرخصی بگیرد و آن هم برای درمان، هزینه ها را هم به اندازه فرانشیز خود پرداخت می کند و دیگر نیازی به مراجعه به شعب پرداخت نخواهد داشت. ۹۰ بیمارستان، ۹۴ مرکز دندان پزشکی، ۵ داروخانه، ۴۵ آزمایشگاه و … در تهران هست که با بیمه تکمیلی ملت طرف قرارداد هستند. این مراکز در شهرستان ها هم قرار دارند.

چطور بیمه تکمیلی گروهی ملت بخریم؟

بالاتر هم به این نکته اشاره کردیم که یکی از مزیت های بیمه تکمیلی، امکان ارائه آن به صورت گروهی به شرکت ها و سازمان ها است. اما شرط هایی دارد که با رعایت و در نظر گرفتن آن می توانید از این محصول بیمه ای بهره مند شوید. برای این که بتوانید بیمه تکمیلی گروهی ملت را خریداری کنید اول از همه باید ۱۰۰ نفر باشید. نکته دوم این که حتماً باید همه این افراد، بیمه پایه (تأمین اجتماعی، سلامت و …) داشته باشند. اگر همه این موارد مهیا بود، وقتش رسیده که نگاهی به پوشش های بیمه تکمیلی ملت بیندازیم:


موفقیت پرداخت

سفارش شما با موفقیت انجام شد! می توانید هرگونه سؤالی دارید مستقیما از صاحب فروشگاه بپرسید. از خرید شما متشکریم

ادامه گشت وگذار

سفارش شما در حال پردازش است

برای شما یک ایمیل حاوی اطلاعات کاملی درباره رزروتان ارسال کرده ایم.