پوشش بیمه تکمیلی درمان

بیمه تکمیلی درمان خود را از کدام شرکت بیمه گر تهیه کنیم؟

چند نکته که برای انتخاب بیمه تکمیلی باید مورد توجه قرار گیرد:

بیمه تکمیلی درمان در ایران عمدتاً به صورت گروهی به شرکت ها و سازمانها ارائه میگردد تا پرسنل آن مجموعه بتوانند از مزایای بیمه درمان تکمیلی استفاده نمایند‌. اکثر شرکتهای بیمه در ایران بیمه درمان تکمیلی را به مجموعه ها و شرکتهای بالای ۱۰۰ نفر ارائه می نمایند تا بتواند با تکیه بر قانون اعداد بزرگ از ماهیت زیان ده این بیمه در امان باشند. (البته خوشبختانه این مجموعه در زمینه بیمه درمان تکمیلی، امکان ارائه طرح های ویژه‌ای از شرکتهای بیمه گر معتبر، برای شرکتهایی که تعداد بیمه شده‌های آن به ۱۰۰ نفر نمی رسند، دارد. برای اطلاعات بیشتر کافی است با اطلاعات تماس مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.)

از طرف دیگر انتخاب پوشش های مناسب و در عین حال کاربردی بیمه تکمیلی درمان برای مسئولین امور بیمه ای و مدیران منابع انسانی در سازمانها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا بسیاری از نارضایتی های حاصل از بیمه تکمیلی درمان ناشی از انتخاب نا مناسب پوشش ها و بعضاً عدم آگاهی کافی از شرایط ارائه هر پوشش توسط شرکت های بیمه می باشد. لذا سعی بر این داریم تا شما را با برخی پارامترهای دارای اهمیت  در انتخاب شرکت بیمه و نیز انتخاب پوشش های بیمه تکمیلی درمان آشنا سازیم.

از جمله عوامل دارای اهمیت برای انتخاب شرکت های بیمه عبارتند از :

– رتبه توانگری مالی شرکت های بیمه که هر ساله با توجه عملکرد سال گذشته هر شرکت توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام میگردد. رتبه ۱ نشان گر بالاترین توانگری مالی و رتبه ۵ ضعیف ترین توانگری مالی را نشان می دهد.

– گستردگی شعب و مراکز پرداخت خسارت شرکت بیمه در سراسر کشور.

– تنوع و کثرت مراکز درمانی طرف قرارداد.

– شیوه های نوین اطلاع رسانی از فرآیند پرداخت خسارت به بیمه شدگان اعم از اپلیکیشن های موبایل، سایت های اینترنتی و ….

– پاسخگویی ۲۴ ساعته و راهنمایی مناسب بیمه شدگان.

*شایان ذکر است با تماس با ما در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه میتوانید از مشاوره رایگان درخصوص بیمه تکمیلی درمان بهره مند گردید.

تلفن تماس:

٣٣١۴ ۸۸۲۶ ۰۲۱
٠٩١٢٠٢۵٢۵٨۵

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *