مشاوره رایگان بیمه تکمیلی

ارائه مشاوره رایگان

سایت درمان تکمیلی آمادگی ارائه مشاوره رایگان توسط کادر مجرب در زمینه های زیر را دارد:

  • مشاوره رایگان در زمینه انتخاب پوششهای مناسب به نسبت حق بیمه پرداختی

همانطور که مستحضرید انتخاب هر پوششی با هر سقفی، به نسبت مشخصی روی میزان حق بیمه تاثیر خواهد گذاشت که این فرآیند کاری کاملا تخصصی است و اصطلاحا علم اکچوئری نامیده میشود. این مجموعه با بهره گیری از متخصصین مجرب در این زمینه شما را یاری خواهد کرد که تا به نسبت حق بیمه پرداختی مورد نظرتان، مطلوبترین پوششهای بیمه ای را انتخاب نمایید.

 

  • مشاوره حقوقی رایگان توسط وکیل پایه ۱ دادگستری و متخصص در امور بیمه‌ای

در مواردی بین بیمه گزار و بیمه گر نقاط اختلاف نظری بوجود می‌آید که یک “وکیل پایه یک دادگستری با تخصص بیمه” و یا “مشاور بیمه‌ای مسلط به قوانین حقوقی” خیلی راحت میتواند از حقوق شما دفاع کند. این مجموعه با بهره‌مندی از همکاری وکلای مجرب در این زمینه، آمادگی ارائه هرگونه مشاوره حقوقی به بیمه شده و بیمه گزاران را دارد.

 

  • مشاوره رایگان در زمینه ارزیابی خسارات توسط ارزیاب رسمی بیمه مرکزی:

ارزیابی خسارات بیمه‌ای همواره (طبق قانون) توسط ارزیابان رسمی بیمه مرکزی انجام میشود. ارزیابان رسمی بیمه مرکزی متشکل از اشخاص حقیقی و یا حقوقی هستند که با طی کردن مراتبی از جمله دوره‌های آموزشی ارزیابی موفق به کسب مجوز ارزیابی از بیمه مرکزی میشوند.

آیا میدانید اگر از نحوه ارزیابی و پرداخت خسارت های درمان خود راضی نباشید میتوانید بررسی اسناد خسارتی خود را به یک شخص ثالث که کاملا بی طرف می باشد واگذار نمایید.؟

این مجموعه با بهره‌مندی از همکاری تعدادی از ارزیابان رسمی بیمه مرکزی که دارای مجوز فعالیت از بیمه مرکزی هستند، میتواند پاسخگوی سوالات و ابهامات مشتریان سایت درمان تکمیلی در زمینه ارزیابی خسارات باشد.

 

  • مشاوره رایگان در زمینه فنی صدور بیمه نامه های اشخاص

آیا بیمه نامه ای که تهیه می نمایید پاسخ گوی نیازهای واقعی شما می باشد؟

اکثر بیمه گذاران در شهر های بزرگ اقدام به اخذ پوشش هایی فراتر از نیاز های واقعی خود می نمایند که باعث میشود حق بیمه پرداختی انها به شدت افزایش یابد و از طرفی برخی از پوشش ها را نا اگاهانه دریافت نمی نمایند. که این مجموعه با بهره‌مندی از همکاران مجرب در زمینه صدور انواع بیمه نامه، آمادگی ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان عزیز را دارد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *